Modele per dhoma ndenje

Uncategorized

Dhoma e ndenjes Dhoma e ndenjes është ambienti më i rëndësishëm i shtëpisë. Për të krijuar një ambiante të ngrohtë relaksi, të këndshëm e mikpritës drejtohuni në Megatek, Ku do të gjeni divane dhe mobilie, të bëra me materiale të kualitetit të lartë. Perdet, shufrat e perdeve, jastëkët dhe grilat për të arreduar me Stil sallonin janě të rëndësishme Edhe aksesorë të tjerë, si perdet, grilat dhe jastëkët. Tapetet Frize janě shumë të përdorshme dhe kanë një çmim relativisht shumë të ulët. Tapetet një ambjent Modern bëhet epiqendra e shtëpisë tuaj, sidomos Kur zgjedh Tapete, që NUK dallohen Vetëm për cilësi. Duke filluar me divanet CLIK-CLAK, APO portatif që se produire, siç njihen në përditshmëri, për të vijuar me MODELE të Tjera divanësh të ngjyrave të ndryshme, të përdorshme për sallone shtëpish, sidomos për shtëpi plazhi, shtëpi studentësh, dhoma fëmijësh dhe paradhoma le zyre. Megatek ofron tavolina mesi, të përmasave dhe tipeve të ndryshme. Duke filluar nga tavolina transparente e kategorizuar në stilin e modës së viteve 2025, e CILA ka mbërritur në Megatek para 3 javësh. Për më tepër, gjatë Errësira muajit Prill, në megatek, pritet të vijnë një gamë ekstra produke të ndryshme, që do t`i shtohen portofolit të këtij sektori, Duke e bërë një Sektor shumë atraktiv për një nûmer shumë të Madh klientësh.

Tapete shagy me mikrofibër ofrohen në Megatek me një larmi ngjyras dhe përmasa të ndryshme. Tapetet shagy që megatek tregëton janě të shumëllojshme, Duke filluar Nag shagy me Fibra polietileni me DISA ngjyra, shagy me polyester të punuar me doré, Ku Shtresa e bazamentit është 100% pambuk dhe FIJET e shagy poliestër, e per ta mbyllur me shagy me mikrofibër shumë të butë dhe Fije shumë të hollë. Duc marrë parasysh këto, më poshtë gjeni idetë më të bukura për dhoma të Vogla të gjumit. /Telegrafi/çdo pjesë e mobilieve në dhomën e ndenjes duhet të plotësojë të tjerat. Tavolina është një tjetër mobilise që plotëson stilin e dhomës së ndenjës dhe në tërësi të shtëpisë tuaj. Një tjetër zgjidhje që ofron Megetek për korridorin, është mobilimi me kolltukë, divane dhe rafte. Shpesh na rastis që hyrja për në ambientin e gíshëm të shtëpisë Kalon në fillim nëpërmjet korridorit, i Cili njihet ndryshe si ambienti ku ne marrim relaksin e parë Duke hequr këpucët, pallton çadrën ETJ ndaj Edhe fokusi ynë në temën e ditës së sotme Fillon me korridorin. KY Model tapeti Probajmo në tregun Shqiptar eksluzivisht nga megatek.

Një prodhim spektakolar, me një trashësi optimale e prodhur me 1.500.000 nyje dhe me një shkëlqim vezullues, ne ta shndërronte sallonin tuaj, në një sallon mbretëror. Gjithashtu në Megatek do të gjeni Tapete pambuku. Këto Tapete janě të prodhuara me 100% pambuk, me ngjyra të larmishme. Për më tepër janě shumë higjenik, pastrohen lehtë Edhe në lavatriçe e MBI të gjitha, përveç cilësisë, kanë një çmim shumë të lirë. Në Megatek Mund të plotësoni Edhe dëshirat e fëmijëve për arredimin e dhomës së Tyre me Tapete. MOS e Lini madhësinë e Vogël të dhomës t`IU demoralizojë në aspektin e të pasurit një dhomë me dizajn të mirë.

No Comments to Modele per dhoma ndenje

Comments are now closed